Smuiko pamokos Vilniuje – Emilija Kandratavičiūtė

Vardas Pavardė: Emilija Kandratavičiūtė

  • Instrumentai: Bosinė gitara, elektrinė gitara, smuikas, ukulelė, pianinas, muzikos teorija ir harmonija, muzikinės dirbtuvės vaikams.
  • Patirtis: Smuiku groju nuo pat mažens, vėliau studijavau fortepijoną bei smuiką konservatorijoje, baigiau muzikos teorijos bei harmonijos studijas. Po kiek laiko pasukau į alternatyvos, roko sceną kaip bosistė. Groju tokiose grupėse kaip “Katarsis”, “Baltasis Kiras”, “Mellow Yellow Daffodil”. Šiuo metu pradedu savo solo muzikinį projektą pseudonimu “emoon”.
  • Apibūdink save: Esu įsimylėjusi muzikinį gyvenimą, siekiu supažindinti su šia meile ir kitus.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Esu įsitikinusi, kad muzikos ir mano santykis jau buvo mano pasąmonėje kai gimiau, nes niekada net neteko sudvejoti ar pasukti kitu keliu. O kūdikystėje netrūko fantazijos iš puodelių pasistatyti būgnų rinkinį ar iš megztinio siūlų susikurti įsivaizduojamos gitaros stygas.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tikiuosi, kad tėvai tiesiog supranta, kad kiekvienas individualus žmogus – yra individualus žmogus. Nesvarbu ar tai tavo vaikas ar ne. Taigi, jie bando susitaikyti su mintimi, kad aš pati pasirenku savo sprendimus ir galiausiai, pamatę kokiose scenose jų mažasis vaikas groja, tyliai išspaudžia džiaugsmo ašarą.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Esu visiškai laisvo požiūrio žmogus šia tema. Teikiu pirmenybę muzikai, kuri suteikia malonumą klausytis jos. O tai galima padaryti su kone visų žanrų muzika.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Jei dabartis galėtų tęstis, pasirinkčiau visiškai tokį pat gyvenimą, kokį turiu ir dabar su muzika. O šiaip, noriu išmokti groti dūdmaišiu!

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Manau, kad viskas kas įvyksta geriausio, įvyksta natūraliai. Tad, jei jauti bent dalelę noro savyje, pasiduok tam ir pamatysi kaip tai yra nuostabu.