Vokalo ir Gitaros pamokos Vilniuje – Laurynas Žiedas

Vardas Pavardė: Laurynas Žiedas

  • Instrumentai: vokalas ir gitara
  • Patirtis: Gitara ir vokalas– nuo 2016 m. Du metus mokiausi operinio vokalo, o jau keturis metus lavinu jazz, pop, rock stilius.
  • Apibūdink save: mėgstu visas meno sritis, bet muzika mano gyvenimas, su manim lengva bendrauti ir esu visada linkęs spręsti problemas ir ieškoti kompromisų. Kūrybinė laisvė man prioritetas. 

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Nuo pat vaikystės, bet bijodavau save išbandyti iki tol kol neatradau skautų bendruomenės, kuri man išugdė pasitikėjimą savimi. Tuomet nuo 16 metų susitaupiau gitarai ir, vaizdžiai tariant, muzika mane priglaudė.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Visada palaikė, o sunkumų, vienokių ar kitokių, visad pasitaiko, bet tai man niekada nesutrukdydavo eiti pirmyn.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Pats asmeniškai teikiu pirmenybę rokui, rokenrolui, rokabiliui, kantri, bliuzui, gilinuosi ir į dainuojamąją poeziją.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Mano svajonė tapti žinomam kaip atlikėjui, įkurti grupę, o mokytis visada noriu ir visada esu pasiryžęs. Manau, mokaisi visą gyvenimą.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Jeigu yra bent menkiausias noras panirt į muzikos pasaulį, drąsiai eik, atsipalaiduok ir mėgaukis. Nes muzikos pasauliui nėra žodžių apibūdinti, koks jis nuostabus. Tai pasaulis, kuris gelbėja ir gydo sielą. Jei savęs neišbandai šioje sferoje, tai gali būti didžiausias praradimas visam pasauliui.