Vokalo pamokos Kaune – Austėja Guiskytė

Vardas Pavardė: Austėja Guiskytė

  • Instrumentai: Vokalas, pianinas, gitara.
  • Patirtis: Nuo pat vaikystės, buvau užtikrinta savo kelione muzikos keliu, aktyviai dainavau jau darželyje ir namuose žiūrėdama televizoriu. Pirmoje klasėje mane pastebėjo muzikos mokytoja ir ruošė mane mokyklos renginiams. Atėjusi į penktąją klasę pradėjau dalyvauti miesto, mokyklos renginiuose, dalyvauti konkursuose. Vidurinėje mokykloje užvirė mano kaip atlikėjos gyvenimas, koncertavau, tobulinausi žinias ir aktyviai ruošiausi stojamiesiems egzaminams į VDU muzikos akademijos atlikimo meno studijas į kurias sėkmingai įstojau ir studijuoju trečius metus, bei tris metus dirbu Vilkaviškio muzikos mokyklos vokalo pedagoge.
  • Apibūdink save: Esu atlikėja, Atlikimo meno ( džiazo dainavimo) 3 kurso studentė, Vilkaviškio muzikos mokyklos mokytoja, dainų ir tekstų autorė. Visada esu aktyvi, nuoširdi, darbšti, vaikiška, einanti stipriu ir spalvotu žingsniu į kiekvieną dieną.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Man atrodo, kad aš jau gimiau su muzika viduje, visada pirmiausiai išgirsdavau dainuojančius žmones, instrumentus. Nuo pat mažumės, bet kuriai emocijai išreikšti rinkausi muziką, o savo ateitį su muzika pradėjau sieti 9 klasėje, kai pradėjau aktyviau koncertuoti ir dalyvauti visomeniškuose renginiuose.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Mano tėvai – mano palaikymas, niekada, nei vienas mano šeimos narys neprieštaravo mano svajonėmis, net giminaičiai visada palaikė. Turiu kuo didžiuotis. Šeima- Didžiausia vertybė!

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Pirmenybė, tai populiariosios muzikos žanrui, džiazui, alternatyviam rokui, taip pat mano širdis visada yra kartu su Lietuviškąją dainuojamąją poezija, liaudies muzika ir lietuvišku POP!

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Šiuo metu norėčiau išleisti savo sukurtų dainų albumą, tikiuosi artimoje ateityje tai pavyks
padaryti. Be abėjo svajoju, kad tai pasiektų didelį žmonių ratą. Norėčiau dovanoti žmonėms muziką. Taip pat, ateityje galvoju vykti į Olandiją keliems mėnesiams mokytis dainų tekstų rašymo meno.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Muzika tai ne tik hobis, meno kryptis, tai daug daugiau. Savo praktikoje mačiau daug pavyzdžių, kai žmonės atėję pabandyti, po pamokos išeina su naujais atrastais ir patirtais jausmais! Ramesniu kvėpavimu, suvokimu apie balso aparatą ir žinoma didžiule šypsena!