VOKALO PAMOKOS KLAIPĖDA – BEATA IGNATAVIČIŪTĖ

Vardas Pavardė: Beata Ignatavičiūtė

  • Instrumentai: vokalas, fortepijonas
  • Patirtis: nuo 2013 m. dirba Klaipėdos muzikiniame teatre dainininkė-solistė, aktyviai dalyvauja koncertuose, festivaliuose, master-class‘uose, yra tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatė. Koncertuoja su simfoniniu orkestru, brass kvintetu, turi keletą programų paruošusi su instumentalistais. 
  • Apibūdink save: komunikabili, kantri, nuoširdi, užsispyrusi.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Polinkį į muziką ankstyvoje vaikystėje pastebėjo mama, tad esu dėkinga jai už tai, kas šiandien esu. Muzikuoti man patiko, lankiau chorą, mokiausi groti fortepijonu, lankiau folkloro užsiėmimus, o po 8 klasių, kuomet reikėjo keisti mokyklą, pakeičiau ne tik mokyklą, bet ir miestą, ir atvykau mokytis dainavimo į Klaipėdos St. Šimkaus konservatoriją, o vėliau mokslus tęsiau universitete.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Mama visada palaikydavo, o tėtis – ne. Tad man buvo labai geras motyvacijos užtaisas, jam įrodyti, kad aš įveiksiu visus sunkumus ir pasieksiu savo svajonę.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Nors mokslus baigiau klasikinio dainavimo, niekada nesakiau NE pop muzikai. Gyvenimas ir įvairios situacijos parodė, kad kuo tu daugiau turi spalvų, tuo tu tik unikalesnis. Teatre atlieku ne tik operos ar operetės žanro partijas, bet pagrindines roles tokiuose miuzikluose kaip John Kander ,,Chicago”, Frank Wildhorn ,,Bonnie and Clyde”, Z. Liepinš ,,Adata” ir t.t. 

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų? 

Mano gyvenimas jau supančiotas muzikos saitais. Dirbu pagal specialybę teatre, tačiau visada esu UŽ naujas idėjas. Vieną vasaros dieną, tiesiog mintis šovė į galvą, noriu groti ukulėle. Kaip strėlė nulėkiau į muzikos prekių parduotuvę, įsigyjau ukulėlę ir naršydama youtube kanale mokiausi akordų. Tad AŠ už patyrimus ir naujas mintis.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Niekada nesakyk NE. Geriau išbandyk, patirk, o tuomet galvok. Kuo būsi įvairiapusiškesnis, tuo būsi tik įdomesnis ir spalvingesnis kaip asmenybė. Norėk pažinti save, atrasti tai, ko galbūt pats iš savęs nesitikėjai.