Vokalo pamokos Klaipėda – Kristina Kasperaitytė

Vardas Pavardė:  Kristina Kasperaitytė

  • Instrumentai: vokalas, fortepijonas
  • Patirtis: 2008m. dalyvavo TV laidoje “Talentų ringas”, buvo finalistė, gavo kvietimą dalyvauti “AGATA” muzikantų stovykloje. Laimėjo 4 – tą vietą tarptautiniame “Kaunas Talent” konkurse 2010m. Įrašinėjo dainas, jas grojo ZIP fm, M-1, Power hit radio. Taip pat dainuoja privačiuose renginiuose, restoranuose, šventėse. 2017 metais dalyvavo X-faktoriuje. Šiuo metu universitete mokosi jazz vokalą.
  • Apibūdink save: Atvira, nuoširdi, paprasta, komunikabili, perfekcionistė, atiduodu visą save kai ko nors imuosi.

 1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkusi į muziką?

Supratau dar labai anksti. Būdama 4 metų jau mokiausi groti fortepijonu, visada dainuodavau daugiau nei kalbėdavau. Ir tėvai negalėjo to ignoruoti 🙂 Nuvedė į muzikos mokyklą, ten iš karto pasakė, kad esu labai gabi, kad man reikia mokytis M.K.Čiurlionio menų mokykloje. Tėvai išleido į Vilnių kai buvau 10 – ties. Mano specialybė buvo fortepijonas, bet aš visada labiau už viską troškau dainuoti. Grodavau, akomponuodavau sau, rašiau dainas, bet man to neužteko, štai kodėl baigusi 10 -tą klasę išėjau i konservatoriją mokytis džiazo paslapčių.

 2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai niekada nepalaikė mano noro dainuoti, vadino tai nerimta specialybe, bet aš priešinausi. Grojau fortepijonu, kaip jie norėjo, bet man klasika didelės laimės nesuteikė. Žmogus pats žino, kas jam geriausia.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Negalėčiau pasakyti, kad turiu vieną stilių ir taškas. Jazz/pop/rnb/soul/funk – man prie širdies labiausiai. Kai pati kuriu, kuriu labiau pop stilių, su išieškotais jazz akordais.

 4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muzika? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Mano didžiausias noras – groti savo kūrybos dainas ir jas atlikti publikai. Dar norėčiau išbandyti naujus stilius, elektroniką, šokių muziką. Visada smagu eksperimentuoti 🙂

 5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Tiesiog pabandyk. Ateik, dainuok, žiūrėk kas iš to gaunasi. Man labai patiko viena citata „Nesigailėk dėl to, ką padarei, o dėl to, ko nepadarei“. Aišku, dainininkais netampama suspragsėjus pirštais, reikia įdėti daug darbo, bet visa tai verta to jausmo kai dainuoji publikai ir jie pamiršta viską, gyvena tavo muzika, tavimi.