Vokalo pamokos Klaipėda – Luka Naturjeva

Vardas Pavardė: Luka Naturjeva

  • Instrumentai: Pianinas, vokalas.
  • Patirtis: Pradėjau dainuoti nuo 2 metukų. Scenoje stovėjau nuo tada, kai darželio auklėtoja išgirdo mane dainuojančią, iki pat 12 klasės baigimo. Trečioje klasėje mane užrašė į muzikos mokyklą ir taip pat ją pabaigiau (fortepijono specialybę). Mokykloje turėjau nemažai savo solinių koncertų, turėjau galimybę dainuoti su man pritariančiu orkestru, taip pat dainuoju Bažnyčios chore. Dabar studijuoju pradinio ugdymo pedagogiką, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Labai džiaugiuosi, kad palaipsniui pildosi mano svajonės ir turiu galimybę tęsti savo dainavimą ir padėti jums atsiskleisti.
  • Apibūdink save: Esu atsakinga, norinti viską padaryti laiku ir palaikyti su visais gerą bendravimą.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Supratau vidurinėje mokykloje, jog esu linkusi į muziką, kaip mokytojai visada kviesdavo mane dainuoti solo, taip ir tęsiasi mano kelias su muzika iki šiol.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai visada palaikė mano pasirinkimą, noriai pritarė mano sprendimams, sakė visada eiti pirmyn, kad ir kas benutiktų.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Pirmenybę teikiu Popmuzikos, lyrinės muzikos žanrams, taip pat ir mėgstu pasiklausyti įvairius kitus žanrus.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Savo ateitį su muziką matau, tokią, jog galėsiu savo žinias perteikti mokiniams, jie noriai dalinsis savo įspūdžiai ir išmoktomis pamokomis, tai ką naujo sužinojo ar galbūt kažko ir trūko. Svarbiausia yra mokytojo ryšys su mokiniu, tuomet viskas išmokstama palaipsniui.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Niekada nebijoti bandyti, jeigu žmogus, turi bandyti perlipti per save ir neturi kilti jokių abejonių, visada ateis tam laikas, reikia jo tinkamai sulaukti. Pasakyti sau: „O kada dar, jeigu ne dabar“?