Vokalo pamokos Vilniuje – Amanda Radzevičiūtė

Vardas Pavardė: Amanda Radzevičiūtė

  • Instrumentai: Vokalas, pianinas.
  • Patirtis: Nuo 5 metų dainavau tuo metu gyvavusiame Druskininkų vaikų pop-chore “LABAS”. Vėliau tiek mokykloje, tiek vėlesniame gyvenime nuolat lavinau vokalą ir pasirodžiau dainuodama šimtuose renginių ir koncertų. 2022 metais baigiau Muzikinio Teatro specialybės bakalauro studijas.
  • Apibūdink save: Esu labai jautri, poetiška ir laisva būtybė. Nuo mažens turiu potraukį ir natūralų gebėjimą imituoti įvairiausius žinomų atlikėjų balsus, tad dainavime esu “chameleonas”. Labiausiai mėgaujuosi dainuodama pop ir alternative žanrus, o klausausi visko iš eilės. Be muzikavimo mano asmeninės šventovės yra šokis, stilius ir komedija. Muzika gyvenu ir kvėpuoju – jaučiu, kad mano dovana yra ir mano pareiga šiame gyvenime.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Neatsimenu savęs nemuzikuojančios, nedainuojančios, ar bent jau neniūniuojančios kažko sau po nosimi visą dieną, kad ir ką beveikčiau. Nebuvo, kad vieną dieną kažką supratau – tikriausiai visada tiesiog žinojau.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Savo svajonės link dar vis einu ir visada eisiu, todėl man svarbu pirmiausia pačiai būti tikrai sau ir savyje. Mama visada tikėjo manimi – ji man buvo ir išliks mano kelrodė žvaigždė.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Pop, alternative, rnb žanruose plaukiu lengviausiai. Kasdienybėje klausau viską nuo new school hip hop’o iki M.K.Čiurlionio simfonijų.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Ateityje tikiuosi rimtai užsiimti savo kūryba, būti scenoje, lavinti vokalą ir dar daugiau suprasti apie pačią muziką ir kaip ji veikia – tiek iš arti ir techniškai, tiek iš toli ir per įvairias prizmes. Didžiausias mano noras šiuo metu yra mokytis muzikos produkcijos.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Banalu, bet juk muzika yra universali viso pasaulio kalba – tikiu, kad kiekvienas mokame bent po žodį. Vidinė užduotis belieka išdrįsti leisti sau suskambėti ir būti išgirstam, suprastam. Nuėjus šią dalį kelio, muzika pasitinka tave pusiaukelėje ir belieka spręsti, kur norit nuskristi kartu.