Vokalo pamokos Vilniuje – Guoda Vereniūtė

Vardas Pavardė: Guoda Vereniūtė

  • Instrumentai: Vokalas, fortepijonas
  • Patirtis: Kartu su muzika nuo vaikystės. Baigusi vokalo – estrados, džiazo mokslus Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje ir vokalo – populiariosios muzikos studijas Vilniaus kolegijoje.  Įvairių konkursų, grupių, televizinio muzikinio „Chorų karai“ projekto dalyvė.
  • Apibūdink save: Raktiniai žodžiai: gamta, muzika, kompiuteriniai žaidimai, katinas Tonis.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Muzikos pažintis prasidėjo vaikystėje. Augau muzikalioje šeimoje, kur visada skambėjo dainos. Tada paskatinta tėvų pradėjau lankyti ansamblį, ten ir supratau, kad esu linkusi į muziką ir tuo labai mėgaujuosi.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

100% palaikė ir palaiko. Jie ir buvo pirmieji žmonės kurie paskatino rinktis muzikinį kelią. O sunkumų tikrai būtą, vienas iš jų stipri balso mutacija, kuri man neleido pilnai dainuoti metus laiko. Tai buvo vienas iš sudėtingiausiu laikotarpių mano muzikos kelyje, bet praėjo tie metai aš nesustojau ir toliau galėjau siekti savo tikslų ir svajonės.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Nesu nusistačiusi kažkokių prioritetų ir esu atvira visiems žanrams. Tačiau dažniausiai mane supa pop, R&B, jazz ir elektroninė muzika.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Labai noriu dalintis savo žiniomis su kitais, mokyti ir skleisti muziką aplink save, kad tai džiugintu žmones, taip kaip ji daro laiminga mane. Mažais žingsneliais link tokios ateities ir keliauju.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui? 

Išbandyti save, reiškia tobulėti! Visi mes vienaip ar kitaip bijome išeiti iš komforto zonos, nes mus visada baugina nežinia. Tačiau kaip dar geriau pajusti, kad gyveni, kad leidi sau džiaugtis tuo kas tave žavi ar domina. Gal kartais ir nepavyksta ar būna sunku, bet tai irgi procesas, kuris vis tiek išmoko kažko naujo ir nereikia jo bijoti.