Vokalo pamokos Vilniuje – Luiza Steponavičiūtė

Vardas Pavardė: Luiza Steponavičiūtė

  • Instrumentai: Vokalas, pianinas
  • Patirtis: Nuo 2011 metų muzikos mokyklaLyra, specialybė – pianinas. 2014-2017 metais muzikos mokykla „Liepaitės, specialybė – chorinis dainavimas ir pianinas. 2018-2021 Muzikos universitetas BIMM London populiariosios muzikos atlikimas.
  • Apibūdink save: Man yra 22 metai, muzikuoti pradėjau nuo 9 metų. Per savo ilgą muzikinę kelionė prisiliečiau prie įvairių instrumentu bei žanrų. Mokiausi ir Lietuvoje ir užsienyje visko tarp klasikinės muzikos, roko, popso, džiazo ir gospelo. Gerų mokytojų dėka pavyko sukaupti didžiulį žinių paketą, kuris man leido atverti savo balso galimybes ir to mokyti kitus.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Kad esu linkusi į muzikinį gyvenimą supratau paauglystėje, kai muzika perėjo iš „teisingų/neteisingų“ ar „švarių/nešvarių“ natų į paprasčiausią jausmą ir emociją. Žavėjo tai, kad galėjau išsakyti visą savo pyktį, liūdesį, baimę ir džiaugsmą dainuojant.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Didžiausias iššūkis siekiant muzikos kelio buvo techninė bei teorinė dalis. Ilgą laiką neradau joje žavesio ar net naudos. Tik laikui bėgant, jau universitete, supratau kokius stiprius pagrindus šios žinios man suteikė.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Asmeniškai didžiausią pasitenkinimą jaučiu dainuojant popsą arba roką. Tačiau labiausiai žaviuosi džiazo dainininkais.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Visuomet norėjau kurti dainas, tačiau po gražiomis melodijomis niekuomet neatsirasdavo žodžiai. Ateityje tikiuosi išmokti žodžių meno.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Vien domėjimasis ir ieškojimas vokalo pamokų rodo, kad tau ar tavo artimam žmogui to reikia. Žinau koks bauginantis gali būti pirmas kartas, bet po to baimė dingsta ir prasideda džiaugsmas.