Gitaros pamokos Kaune Fasoul studijoje

Muzikos studija „Fasoul”: Tavo kelias į gitaros grožį!
Fasoul studijos gitaros užsiėmimai Kaune. Čia gali mokytis groti gitara kiekvienas, nesvarbu, kiek tau metų ar kokia yra tavo patirtis – svarbiausia yra noras mokytis.

Gitaros pamokas veda profesionalus mokytojas, kuris naudoja modernius instrumentus ir mokymo metodus. Kiekviena pamoka trunka 45 minutes, per kurias mokytojas atidžiai tikrina namų darbus, teikia grįžtamąjį ryšį ir skiria naujus pratimus. Tam, kad pasiektum aukštesnio lygio, rekomenduojame turėti savo gitarą ir nuolat dirbti namuose.

Kiekvienas pažengęs mokinys yra kviečiamas į mūsų roko muzikos grupę, kurioje ruošiame bendrus kūrinius. Čia yra puiki galimybė dalyvauti būgnų, bosinės gitaros, solinės gitaros, ritminės gitaros, vokalo, pianino ir kitų instrumentų bendradarbiavime.

Mūsų gitaros užsiėmimai yra ne tik smagi pramoga, bet ir prasmingai praleistas laikas, leidžiantis susidraugauti su kitais mokiniais ir plėsti savo galimybes. Mūsų mokiniai sėkmingai dalyvauja Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose muzikos konkursuose, tad suteikiame puikias galimybes ne tik išmokti groti gitara, bet ir pasirodyti scenoje. Prisijunk prie muzikos studijos „Fasoul” ir pradėk savo kelionę į gitaros grožį!