Gitaros pamokos Klaipėda – Pavel Lyskovec

Vardas Pavardė: Pavel Lyskovec

  • Instrumentai: gitara, bosinė gitara, vokalas, būgnai, pianinas.
  • Patirtis: Nuo 2011 m. dėsto vaikams, koncertuoja su grupėmis, kuruoja band’us, užsiima garso įrašymu ir suvedinėjimu.
  • Apibūdink save: Kokybė ir kiekybė priklauso vienas nuo kito. Kūnas egzistuoja dabartyje, akys siekia ateities, smegenys nepamiršta praeities.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Nuo pat vaikystės (kiek save pamenu) aš bandžiau muzikuoti. Iš pradžių dainavau kartu su tėčiu, po to 6 metus lankiau fortepijono pamokas. Vaikystėje prasidėjusios veiklos man padėjo pamilti muzikos pasaulį.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėtis turėjo nemažai įtakos. Kažkokiu fantastišku būdu, be didelio palaikymo ir draudimų nueiti į lauką su draugais, jam pavykdavo palaikyti mano norą muzikuoti.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Turbūt daug kolegų muzikantų paprieštarautų man, bet būsiu atviras: muzika – tai komercija. Kad ir kaip daugeliui būtų liūdna (nors man liūdeti dėl to nesinori), bet kažkas ją kuria (parduoda), o kažkas jos klausosi (perka). Kaip “pardavėjas” aš pats negaliu teikti pirmenybės kažkokiam konkrečiam žanrui. Gal tik kartais, kaip paprastas klausytojas, galiu išreikšti nuomonę, kad konkretus “gabalas” man patinka, o kitas – ne.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muzika? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Muzika ir yra mano ateitis. Viskas gyvenime gali pasikeisti, bet kolkas yra taip. Noriu, kad bendraujant su žmonėmis tiek aš, tiek jie galėtų pasisemti naujos informacijos ir gerumo vienas kitam. Naujos idėjos formuojasi mano galvoje beveik kiekvieną dieną. Ne visos, aišku, yra sėkmingos. Bet jei nebandysi – kas už tave bandys?

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Mano manymu, būtina ne įtikinti žmogų, o sudaryti jam patogiausias sąlygas. Jis turi taip susidomėti ir panorėti groti ar dainuoti, kad net pamirštų savo baimes ir kompleksus. Kiekvienam turi būti sudarytos skirtingos programos tikslui pasiekti.